Tanie loty do Malagi

Infolinia
i rezerwacja
32 728 30 26 Kontakt

Loty z Katowic
do Malagi od 269,00

Wylot

Wylot z: Katowice, Polska Lotnisko wylotu: Katowice, Pyrzowice (KTW)

Przylot

Przylot do: Malaga, Hiszpania Lotnisko przylotu: Malaga, Pablo Ruiz Picasso, Andaluzja(AGP)

  • Linie lotnicze: Ryanair Katowice Malaga Wizzair Katowice Malaga

Cena od 269.00 PLN

Wybierz datę lotu

Tanie loty z Katowic do Malagi tanimi liniami lotniczymi

Bezpośrednie loty z Katowic do Malagi oferują tanie linie lotnicze Wizzair. Loty odbywają się w okresie letnim 2020 od 14 czerwca. Wylot z Katowic w każdą środę i niedziele o godz 17:05, planowany przylot do Malagi o godz 20:50. Loty na trasie Malaga- Katowice liniami Wizzair także w środy i niedziele w godz 21:25-00:55. W okresie jesienno-zimowym 2019/2020 loty zostają zwieszone.

Loty z Katowic do Malagi. Oferty tanich połączeń tanich linii. Sprawdź promocje.

FR Wylot

FR 3409

  • 2022-11-27 09:00 Katowice (KTW)
  • 2022-11-27 10:45 Mediolan (BGY)

Czas podróży: 7h 20m / 1 przesiadka

FR Wylot

FR 3398

  • 2022-11-27 13:45 Mediolan (BGY)
  • 2022-11-27 16:20 Malaga (AGP)

Czas podróży: 7h 20m / 1 przesiadka

FR Powrót

FR 8163

  • 2022-12-06 05:55 Malaga (AGP)
  • 2022-12-06 07:50 Londyn (STN)

6h 50m / 1 przesiadka

FR Powrót

FR 6392

  • 2022-12-06 09:40 Londyn (STN)
  • 2022-12-06 12:45 Katowice (KTW)

6h 50m / 1 przesiadka

Cena: 496 PLN

FR Wylot

FR 6391

  • 2022-12-04 09:50 Katowice (KTW)
  • 2022-12-04 11:15 Londyn (STN)

Czas podróży: 7h 50m / 1 przesiadka

FR Wylot

FR 8945

  • 2022-12-04 13:45 Londyn (STN)
  • 2022-12-04 17:40 Malaga (AGP)

Czas podróży: 7h 50m / 1 przesiadka

FR Powrót

FR 8163

  • 2022-12-06 05:55 Malaga (AGP)
  • 2022-12-06 07:50 Londyn (STN)

6h 50m / 1 przesiadka

FR Powrót

FR 6392

  • 2022-12-06 09:40 Londyn (STN)
  • 2022-12-06 12:45 Katowice (KTW)

6h 50m / 1 przesiadka

Cena: 498 PLN

FR Wylot

FR 6391

  • 2022-11-27 09:50 Katowice (KTW)
  • 2022-11-27 11:15 Londyn (STN)

Czas podróży: 7h 50m / 1 przesiadka

FR Wylot

FR 8945

  • 2022-11-27 13:45 Londyn (STN)
  • 2022-11-27 17:40 Malaga (AGP)

Czas podróży: 7h 50m / 1 przesiadka

FR Powrót

FR 8163

  • 2022-12-06 05:55 Malaga (AGP)
  • 2022-12-06 07:50 Londyn (STN)

6h 50m / 1 przesiadka

FR Powrót

FR 6392

  • 2022-12-06 09:40 Londyn (STN)
  • 2022-12-06 12:45 Katowice (KTW)

6h 50m / 1 przesiadka

Cena: 515 PLN

FR Wylot

FR 3409

  • 2022-11-28 11:55 Katowice (KTW)
  • 2022-11-28 13:40 Mediolan (BGY)

Czas podróży: 5h 55m / 1 przesiadka

FR Wylot

FR 3398

  • 2022-11-28 15:15 Mediolan (BGY)
  • 2022-11-28 17:50 Malaga (AGP)

Czas podróży: 5h 55m / 1 przesiadka

FR Powrót

FR 8163

  • 2022-12-09 05:55 Malaga (AGP)
  • 2022-12-09 07:50 Londyn (STN)

9h 25m / 1 przesiadka

FR Powrót

FR 2465

  • 2022-12-09 12:15 Londyn (STN)
  • 2022-12-09 15:20 Katowice (KTW)

9h 25m / 1 przesiadka

Cena: 549 PLN

FR Wylot

FR 3409

  • 2022-11-28 11:55 Katowice (KTW)
  • 2022-11-28 13:40 Mediolan (BGY)

Czas podróży: 5h 55m / 1 przesiadka

FR Wylot

FR 3398

  • 2022-11-28 15:15 Mediolan (BGY)
  • 2022-11-28 17:50 Malaga (AGP)

Czas podróży: 5h 55m / 1 przesiadka

FR Powrót

FR 6644

  • 2022-12-05 13:20 Malaga (AGP)
  • 2022-12-05 15:10 Londyn (LTN)

9h 30m / 1 przesiadka

FR Powrót

FR 2465

  • 2022-12-05 19:45 Londyn (STN)
  • 2022-12-05 22:50 Katowice (KTW)

9h 30m / 1 przesiadka

Cena: 567 PLN

FR Wylot

FR 3409

  • 2022-12-04 09:00 Katowice (KTW)
  • 2022-12-04 10:45 Mediolan (BGY)

Czas podróży: 7h 20m / 1 przesiadka

FR Wylot

FR 3398

  • 2022-12-04 13:45 Mediolan (BGY)
  • 2022-12-04 16:20 Malaga (AGP)

Czas podróży: 7h 20m / 1 przesiadka

FR Powrót

FR 8163

  • 2022-12-06 05:55 Malaga (AGP)
  • 2022-12-06 07:50 Londyn (STN)

6h 50m / 1 przesiadka

FR Powrót

FR 6392

  • 2022-12-06 09:40 Londyn (STN)
  • 2022-12-06 12:45 Katowice (KTW)

6h 50m / 1 przesiadka

Cena: 569 PLN

FR Wylot

FR 3409

  • 2022-11-28 11:55 Katowice (KTW)
  • 2022-11-28 13:40 Mediolan (BGY)

Czas podróży: 5h 55m / 1 przesiadka

FR Wylot

FR 3398

  • 2022-11-28 15:15 Mediolan (BGY)
  • 2022-11-28 17:50 Malaga (AGP)

Czas podróży: 5h 55m / 1 przesiadka

FR Powrót

FR 8163

  • 2022-12-06 05:55 Malaga (AGP)
  • 2022-12-06 07:50 Londyn (STN)

6h 50m / 1 przesiadka

FR Powrót

FR 6392

  • 2022-12-06 09:40 Londyn (STN)
  • 2022-12-06 12:45 Katowice (KTW)

6h 50m / 1 przesiadka

Cena: 575 PLN

FR Wylot

FR 6391

  • 2022-11-28 07:00 Katowice (KTW)
  • 2022-11-28 08:25 Londyn (STN)

Czas podróży: 7h 20m / 1 przesiadka

LS Wylot

LS 1405

  • 2022-11-28 10:30 Londyn (STN)
  • 2022-11-28 14:20 Malaga (AGP)

Czas podróży: 7h 20m / 1 przesiadka

FR Powrót

FR 8163

  • 2022-12-06 05:55 Malaga (AGP)
  • 2022-12-06 07:50 Londyn (STN)

6h 50m / 1 przesiadka

FR Powrót

FR 6392

  • 2022-12-06 09:40 Londyn (STN)
  • 2022-12-06 12:45 Katowice (KTW)

6h 50m / 1 przesiadka

Cena: 608 PLN

FR Wylot

FR 3409

  • 2022-11-28 11:55 Katowice (KTW)
  • 2022-11-28 13:40 Mediolan (BGY)

Czas podróży: 5h 55m / 1 przesiadka

FR Wylot

FR 3398

  • 2022-11-28 15:15 Mediolan (BGY)
  • 2022-11-28 17:50 Malaga (AGP)

Czas podróży: 5h 55m / 1 przesiadka

BA Powrót

BA 2713

  • 2022-12-06 12:30 Malaga (AGP)
  • 2022-12-06 14:25 Londyn (LGW)

9h 10m / 1 przesiadka

FR Powrót

FR 2465

  • 2022-12-06 18:35 Londyn (STN)
  • 2022-12-06 21:40 Katowice (KTW)

9h 10m / 1 przesiadka

Cena: 647 PLN

FR Wylot

FR 3409

  • 2022-11-28 11:55 Katowice (KTW)
  • 2022-11-28 13:40 Mediolan (BGY)

Czas podróży: 5h 55m / 1 przesiadka

FR Wylot

FR 3398

  • 2022-11-28 15:15 Mediolan (BGY)
  • 2022-11-28 17:50 Malaga (AGP)

Czas podróży: 5h 55m / 1 przesiadka

FR Powrót

FR 8165

  • 2022-12-04 14:35 Malaga (AGP)
  • 2022-12-04 16:30 Londyn (STN)

8h 40m / 1 przesiadka

FR Powrót

FR 2465

  • 2022-12-04 20:10 Londyn (STN)
  • 2022-12-04 23:15 Katowice (KTW)

8h 40m / 1 przesiadka

Cena: 654 PLN