Tanie loty do Malagi

Infolinia
i rezerwacja
32 728 30 26 Kontakt

Bilety lotnicze Malaga
Tanie loty do Malagi

Warszawa - Malaga

od 2021-10-01 do 2022-03-27

329.00

Warszawa - Malaga

od 2021-10-02 do 2022-03-26

179.00

Katowice - Malaga

od 2021-10-01 do 2022-03-30

349.00

Berlin - Malaga

od 2021-10-02 do 2022-03-29

73.00

Gdańsk - Malaga

od 2021-10-04 do 2022-03-20

189.00

Kraków - Malaga

od 2021-10-02 do 2022-03-27

143.00

Wrocław - Malaga

od 2021-10-02 do 2022-03-29

128.00

Tanie przeloty do Malagi zapewniają irlandzkie linie lotnicze Ryanair. Przewoźnik oferuje swoim pasażerom bezpośrednie połączenia z Krakowa 2 razy w tygodniu (środy, soboty), Warszawy Modlin 2 razy w tygodniu (wtorki, soboty) oraz z Wrocławia 2 razy w tygodniu (poniedziałki, piątki).
Lotnisko Malaga (AGP) - Hiszpański port lotniczy Malaga to jedno z największych lotnisk w kraju. Położone jest w odległości około 8 km na południowy-zachód od centrum miasta Malaga. Lotnisko rocznie obsługuje około 13 mln pasażerów. Powstało jako jedno z pierwszych lotnisk w Hiszpanii, obsługuje turystów z całej Europy, szczególnie w okresie wakacyjnym. Port Malaga posiada trzy terminale. Większość lotów obsługiwana jest przez Terminal 3 (T3).
Loty Kraków Malaga
Tanie loty z Krakowa do Malagi (AGP) tanimi liniami Ryanair. Bezpośrednie loty w sezonie letnim 2020 dostępne są dwa razy w tygodniu w środy oraz soboty. Wyloty z Krakowa w środy startują o godz 04:15, planowany przylot do Malagi o godz 08:00, natomiast w soboty o godz 04:45-08:30. Loty powrotne z Hiszpanii do Krakowa także 2 razy w tygodniu, w środy o godz 08:35-12:10 i w soboty o godz 09:05-12:40.
Loty Wrocław Malaga
Bezpośrednie, tanie loty z Wrocławia do Malagi (AGP) w sezonie letnim 2020 oferuje irlandzki przewoźnik Ryanair dwa razy w tygodniu w poniedziałki oraz piątki. Wyloty z Wrocławia odbywają się w poniedziałki o godz 08:10, lądowanie w Maladze o godz 11:45, w piątki o godz 08:25-12:00. Loty relacji odwrotnej z Malagi do Wrocławia także dwa razy w tygodniu, w poniedziałki o godz 04:20-07:45, natomiast w piątki, wylot z Malagi o godz 04:35, planowane lądowanie we Wrocławiu o godz 08:00.
Loty Warszawa Malaga
Połączenia na trasie Warszawa – Malaga zapewniają tanie linie Ryanair. W sezonie letnim 2020 tanie linie Ryanair oferują bezpośrednie połączenia z warszawskiego Modlina do Malagi dwa razy w tygodniu we wtorki oraz soboty. Wyloty z Warszawy we wtorki odbywają się o godz 13:15, lądowanie w Maladze o godz 17:15, w soboty o godz 04:35-08:35. Loty powrotne z Malagi do Warszawy Modlin także 2 razy w tygodniu, we wtorki o godz 17:50-21:45 i w soboty o godz 09:10-13:05.

Przykładowe loty z Wrocławia do Malagi. Sprawdź nasze promocyjne oferty.

Przykładowe loty z Krakowa do Malagi. Sprawdź nasze promocyjne oferty.

FR Wylot

FR 2589

  • 2021-12-07 16:20 Kraków (KRK)
  • 2021-12-07 20:05 Malaga (AGP)

Czas podróży: 3h 45m / Bezpośrednio

FR Powrót

FR 2589

  • 2021-12-14 20:40 Malaga (AGP)
  • 2021-12-15 01:20 Kraków (KRK)

3h 40m / Bezpośrednio

Cena: 512 PLN

FR Wylot

FR 2589

  • 2021-12-04 16:05 Kraków (KRK)
  • 2021-12-04 19:50 Malaga (AGP)

Czas podróży: 3h 45m / Bezpośrednio

FR Powrót

FR 2589

  • 2021-12-14 20:40 Malaga (AGP)
  • 2021-12-15 01:20 Kraków (KRK)

3h 40m / Bezpośrednio

Cena: 517 PLN

Przykładowe loty z Warszawy do Malagi. Sprawdź nasze promocyjne oferty.

Wylot

FR 4060

  • 2021-12-11 19:30 Warszawa (WMI)
  • 2021-12-11 23:35 Malaga (AGP)

Czas podróży: 4h 5m / Bezpośrednio

FR Powrót

FR 1929

  • 2021-12-16 11:00 Malaga (AGP)
  • 2021-12-16 13:50 Bruksela (CRL)

9h 15m / 1 przesiadka

FR Powrót

FR 1055

  • 2021-12-16 18:20 Bruksela (CRL)
  • 2021-12-16 20:15 Warszawa (WMI)

9h 15m / 1 przesiadka

Cena: 341 PLN

Wylot

FR 4060

  • 2021-12-11 19:30 Warszawa (WMI)
  • 2021-12-11 23:35 Malaga (AGP)

Czas podróży: 4h 5m / Bezpośrednio

FR Powrót

FR 4674

  • 2021-12-15 13:10 Malaga (AGP)
  • 2021-12-15 15:45 Mediolan (BGY)

10h 10m / 1 przesiadka

FR Powrót

FR 3898

  • 2021-12-15 21:20 Mediolan (BGY)
  • 2021-12-15 23:20 Warszawa (WMI)

10h 10m / 1 przesiadka

Cena: 365 PLN

Przykładowe loty z Katowice do Malagi. Sprawdź nasze promocyjne oferty.

W6 Wylot

W6 1001

  • 2021-11-27 06:25 Katowice (KTW)
  • 2021-11-27 08:00 Londyn (LTN)

Czas podróży: 11h 50m / 1 przesiadka

FR Wylot

FR 7784

  • 2021-11-27 14:30 Londyn (LTN)
  • 2021-11-27 18:15 Malaga (AGP)

Czas podróży: 11h 50m / 1 przesiadka

FR Powrót

FR 2575

  • 2021-11-30 06:00 Malaga (AGP)
  • 2021-11-30 09:00 Eindhoven (EIN)

8h 40m / 1 przesiadka

W6 Powrót

W6 1072

  • 2021-11-30 13:00 Eindhoven (EIN)
  • 2021-11-30 14:40 Katowice (KTW)

8h 40m / 1 przesiadka

Cena: 259 PLN

FR Wylot

FR 8267

  • 2021-11-26 10:55 Katowice (KTW)
  • 2021-11-26 12:20 Londyn (STN)

Czas podróży: 9h 25m / 1 przesiadka

W9 Wylot

W9 5123

  • 2021-11-26 16:30 Londyn (LTN)
  • 2021-11-26 20:20 Malaga (AGP)

Czas podróży: 9h 25m / 1 przesiadka

FR Powrót

FR 2575

  • 2021-11-30 06:00 Malaga (AGP)
  • 2021-11-30 09:00 Eindhoven (EIN)

8h 40m / 1 przesiadka

W6 Powrót

W6 1072

  • 2021-11-30 13:00 Eindhoven (EIN)
  • 2021-11-30 14:40 Katowice (KTW)

8h 40m / 1 przesiadka

Cena: 262 PLN